СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА
СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Поділитися новиною:

СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Днями народні гуляння та святкування відбулись у Хоровці.

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Днями  народні гуляння та святкування відбулись  у Хоровці.

Зібралось чимало місцевих жителів. Усіх від щирого серця привітав сільський голова Поліщук Яків Михайлович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

В цей день згадали усіх, хто захищав село, піднімав з руїн, хто сьогодні захищає  в зоні АТО.  Хвилиною мовчання вшанували полеглих у різні часи.

Музичні вітання дарували  присутнім учасники художньої самодіяльності сільського  будинку культури, були організовані розваги для дітей. Подарунком від керівництва району для жителів Хоровецької сільської ради став виступ народного аматорського ансамблю танцю «Пролісок» та вокалістів Славутського районного будинку культури.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що день села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

З кожним роком Хоровець стає більш затишним і комфортним. Усі здобутки громади були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.

Нехай і надалі село процвітає народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Хоровець. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щедрою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей!

                                                                                       Завідувач сектору культури та туризму  Славутської РДА

Валентина Бражук

Альбом: СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА
Альбом: СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА
Альбом: СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА
Альбом: СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3182 | Переглядів: 370Дата публікації: 16:41 27.11.2018