Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що протягом тижня відбулася пожежа будівлі в селі Плоска. В результаті пожежі ніхто не постраждав.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 19.11.18 року по 25.11.18 року на території Славутського району зареєстровано 48 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 8 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, з них: 1 – факт крадіжок; 1 –  інший військовий злочин.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 226 хворих. Троє  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  35 виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  191  хворий, з них прооперовано 21. Десятьом хворим надано допомогу у відділенні невідкладної допомоги.

Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, у зв’язку із погіршенням погодних умов 240 км доріг було оброблено солевою сумішшю.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   повідомив, що до 1.12 в районі буде завершено  збір врожаю. Озимина в доброму стані.

Мар’яна Гринько – начальник управлыння соціального захисту населення доповіла, що управлінням здійснено перерахунок державних допомог у зв’язку із ростом прожиткового мінімуму. Виплачено всі кошти по монетизації. Продовжується робота по перерахунку та призначенню  субсидій громадянам району.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3176 | Переглядів: 74Дата публікації: 14:48 26.11.2018
Версія для слабо- зорих