Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Поділитися новиною:

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

23 листопада 2018 року за участі заступника голови районної державної адміністрації Притуляка П.П. відбувся круглий стіл на тему «Протидія насильству в сім’ї» в рамках проведення Міжнародної акції «16 днів проти насильства», яка щороку проводиться в період з 25 листопада по 10 грудня.

         Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

        Учасники Круглого столу розглянули проблематику протидії домашньому насильству та  питання покращення співпраці всіх суб’єктів взаємодії у боротьбі з цим явищем, активно обговорили Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», розглянули основні терміни та повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3171 | Переглядів: 56Дата публікації: 15:19 23.11.2018
Версія для слабо- зорих