Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 12.11.18 року по 18.11.18 року на території Славутського району зареєстровано 76 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 5 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, з них: 2  – фактів крадіжок; 1 –  раптова смерть; 1 – виявлення опізнаного трупа;1- ухиляння  від відбування покарання у вигляді громадських робіт. Притягнуто до адміністративної відповідальності 94 особи.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 257 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  23 виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  225  хворих, з них прооперовано 34. Трьом хворим надано допомогу у відділенні невідкладної допомоги.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського КП ПМСД розповів , що 16 листопада взяв участь у всеукраїнській  нараді з питань реформування медицини, яка відбулася  за участі Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, представників МОЗ України та Нацслужби здоров’я. На нараді було презентовано  план трансформації медичної системи на 2019 рік. 

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що триває підготовка до зими: заготовлено  120 т солевої суміші (90%) та 1800 т. посипочного матеріалу (90%).

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   повідомив, що 16 листопада делегація від Славутського району взяла участь у обласних святкових заходах до Дня працівника сільського господарства.В районі наближається до закінчення  збір кукурудзи (середня врожайність по кукурудзі 100  ц/га). У галузі тваринництва триває підготовка до зими.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3156 | Переглядів: 278Дата публікації: 14:22 19.11.2018