Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем працівника сільського господарства
Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем працівника сільського господарства

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем працівника сільського господарства

Шановні друзі! Дорогі аграрії! День працівника сільського господарства – свято, що знаменує собою не лише завершення сільськогосподарського року, але й підбиття підсумків реалізованих аграріями планів.

Із упевненістю можна стверджувати, що аграрна галузь – основа міцного плацдарму економіки держави, її продовольчої безпеки та запорука добробуту всіх громадян. Для закріплення позитивних тенденцій в розвитку агропромислового виробництва  Славутчини та України в цілому, наші фермери, аграрії, спеціалісти господарств, працівники переробних комплексів доклали немало зусиль та кропіткої праці. Нелегко сьогодні трудитися на землі, проте лише завдяки вашому умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. .

Висловлюю щиру вдячність усім працівникам сільського господарства району за Вашу невтомну працю, а головне - відданість найблагороднішій професії хлібороба й годувальника. Завдяки Вашим зусиллям полиці магазинів щоденно наповнюються високоякісною українською продукцією. Ваша наполегливість, уміння господарювати та досягати успіхів у розвитку аграрної галузі залишаються взірцем для багатьох фахівців різних поколінь.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай Ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо нашого краю, покращення добробуту земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

 

З повагою,  

голова райдержадміністрації                                                              Б.Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3148 | Переглядів: 351Дата публікації: 08:35 16.11.2018