Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник спільно із заступником голови районної ради Олексієм Лавренчуком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 05.11.18 року по 11.11.18 року на території Славутського району зареєстровано 64 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 8 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, з них: 4 випадки – тілесних ушкоджень,  6 – фактів крадіжок; 2 –  раптова смерть. Притягнуто до адміністративної відповідальності 93 особи.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 241 хворий. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  24 виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  189  хворих, з них прооперовано 23. Розпочато опалювальний сезон.

Володимир Яремчук  –  начальник  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у жовтні  2018 року.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформувала, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 594 безробітних громадян, з них 212 (сільське населення).  473 особи отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги складає – 2000  грн.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи на ділянці дороги до с. Романіни. Підготовка до зими: заготовлено  120 т солевої суміші (90%) та 1800 т. посипочного матеріалу (90%).

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3136 | Переглядів: 307Дата публікації: 13:56 12.11.2018