Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 22.10.18 року по 29.10.18 року на території Славутського району зареєстровано 36 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 8 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, з них: 1 випадок – тілесних ушкоджень,  4 – факти крадіжок; 1 – випадок безвісті відсутній, 1 – виявлення зброї та 1 –  раптова смерть. Притягнуто до адміністративної відповідальності 121 особу.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 219 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  18 виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  175  хворих, з них прооперовано 18. Розпочато опалювальний сезон.

Володимир Яремчук  –  начальник  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у жовтні  2018 року.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформувала, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 566 безробітних громадян, з них 203 (сільське населення).  467 особи отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги складає – 2300  грн.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що виділені  кошти по співфінансуванню 1 млн. грн. повністю освоєно. Заплановано ремонт ділянки дороги  до с. Берездів. . Триває підготовка до зими, заготовлено  120 т солевої суміші. Філії «Райавтодор» потрібні на роботу трактористи.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   повідомив, що в районі завершено сівбу озимих культур (згідно плану посіяно 100%),  та закінчено збір сої (середня врожайність 29 ц./га). Триває збір кукурудзи (середня врожайність по кукурудзі 95 ц/га).            

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3100 | Переглядів: 382Дата публікації: 14:26 29.10.2018