Звернення до Українського народу з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів з України
Звернення до Українського народу з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів з України

Поділитися новиною:

Звернення до Українського народу з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів з України

Дорогі співвітчизники! Друга світова війна - це не лише історична давність чи зарубцьована рана на тілі сучасної цивілізації, це найбільша трагедія людей, що не полишає нас і донині.

  У тій трагедії Україна має свій особливий, жертовний рахунок незліченних людських втрат. Війна, окупація і врешті здобута перемога коштували нам, за різними оцінками, від восьми до десяти мільйонів безневинно загублених життів.

   Вічна і світла пам’ять загиблим.

   74 роки тому наша земля, що була суцільною ареною запеклих бойових дій, скинула з себе смертельний зашморг нацистських поневолювачів.

   Але ще довго, до останнього дня війни, українці хоробро воювали у лавах Червоної армії та регулярних військ держав Антигітлерівської коаліції, боролися з ворогом у підпільних рухах опору багатьох європейських країн, ціною власного здоров’я у тилу безперервно забезпечували потреби фронтів.

   Після того, як у світі запанував довгоочікуваний мир, воїни Української повстанської армії чинили відчайдушний опір сталінському режимові, гинули у нерівних боях з військами НКВС.

   Доземний уклін і сердечна вдячність усім людям старшого покоління та особисто кожному учаснику тих буремних подій за звершений подвиг заради вільного й щасливого життя нащадків.

   Ваші особиста мужність та незборима сила духу, шановні ветерани, вагомий ратний і трудовий внесок у спільну звитягу заслужено визнані міжнародним співтовариством.

   Саме на ваших життєвих прикладах, чеснотах та вистражданих перемогах виховані сучасні патріоти - захисники України.

   Сьогодні доблесні спадкоємці героїв Другої світової війни й української визвольної боротьби дають рішучу відсіч новоявленим російським агресорам та їх приспішникам на Сході держави.

   Вірю у потугу, успіх і славу наших воїнів.

   Бажаю усім миру, міцного здоров’я та нових звершень на обраному шляху.

   Слава Україні!

   Героям слава! 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3098 | Переглядів: 42Дата публікації: 16:18 28.10.2018
Версія для слабо- зорих