В Улашанівці відкрили нове підприємство
В Улашанівці відкрили нове підприємство

Поділитися новиною:

В Улашанівці відкрили нове підприємство

25 жовтня в с. Улашанівка відбулося урочисте відкриття нових виробничих потужностей ТОВ «НВК «Екофарм».

На урочистостях були присутні: засновник та президент ТОВ «НВК «Екофарм» Анатолій Новик; генеральний директор ТОВ «НВК «Екофарм» Михайло Груша;  перший заступник генерального директора з технічних питань, директор Департаменту виробництва лікарських засобів даного підприємства Олександр  Михайленко; голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий; голова Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук, голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк, голова Улашанівської сільської ради Сергій Лясоцький;  представники Європейського банку реконструкції та розвитку; представники підрядних організацій, працівники  компанії, ЗМІ

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Богдан Маршук наголосив, що такий потужний інвестиційний проект – серйозна знакова подія для Славутчини та побажав підприємству ефективного подальшого розвитку і процвітання:
- Нове виробництво – це і нові робочі місця, і податки, і розвиток інфраструктури. Тож щиро бажаю вам досягнення нових висот і нових перемог.

 

Після урочистого відкриття, почесні гості оглянули виробництво.

 

Довідка. Науково-виробнича компанія «Екофарм» була заснована у 1998 році. Основу діяльності підприємства складає розробка, виробництво та просування на фармацевтичний ринок лікарських засобів з екологічно чистої рослинної сировини та інших природних джерел. Власна науково-виробнича лабораторія компанії оснащена сучасним обладнанням провідних світових брендів, що дозволяє виконувати всі поставлені завдання на високому технологічному рівні.

Сьогодні на фармацевтичному ринку представлені чотири оригінальних препарати, розроблених фахівцями «Екофарм»: Протефлазід®, краплі, Протефлазід®, супозиторії, Імунофлазід®, Флавозід®.

ФФ «Славута-Фарм» була заснована в 2008 році і на початку 2017-го, як структурна одиниця ТОВ «НВК «Екофарм», отримала назву  Департаменту виробництва лікарських засобів.

Основне завдання Департаменту – виробництво лікарських препаратів відповідно до вимог належної фармацевтичної практики (GMP). Використання сучасного фармацевтичного обладнання і системи суворого контролю технологічних параметрів на всіх етапах виробництва дозволять випускати продукцію, що відповідає світовим стандартам. Виробничий підрозділ Департаменту має наступні ділянки: ділянку екстракції рослинної сировини (ділянка отримання і підготовки діючої речовини з рослинної сировини); ділянку настоянок і сиропів; ділянку ін’єкційних форм, очних і назальних крапель; ділянку капсульних форм препаратів; ділянку мазей; ділянку супозиторіїв; склади сировини і готової продукції; відділ контролю якості.

У жовтні 2015 р. ТОВ «НВК «Екофарм» започаткувала проект із впровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) в рамках консалтингового проекту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) «Поради для малого бізнесу».  Серед інших факторів, впровадження цієї практики дозволило ТОВ «НВК «Екофарм» підписати договір кредиту з ЄБРР у грудні 2016 року та успішно отримувати необхідне фінансування (3,8 млн. доларів).

В знак успішних результатів реалізації проекту ТОВ «НВК «Екофарм» 17 серпня 2017 року отримала від представників ЄБРР «Сертифікат про успішне завершення проекту».

Наразі на підприємстві працює понад 100 працівників, проектна чисельність працюючих передбачається на рівні 150 чоловік.

Альбом: В Улашанівці відкрили нове підприємство
Альбом: В Улашанівці відкрили нове підприємство
Альбом: В Улашанівці відкрили нове підприємство
Альбом: В Улашанівці відкрили нове підприємство
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3094 | Переглядів: 1096Дата публікації: 11:50 26.10.2018