Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

 Доповідали:

Дмитро Столяр - представник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області   повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 15.10.18 року по 22.10.18 року на території Славутського району зареєстровано 74 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 4 факти внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 1 випадок – крадіжки; 2 – тілесні ушкодження; 2 – факти раптової смерті; 1 – суїцид. Складено 58 адміністративних протоколів.

Генадій Соколов  – представник  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 237 хворих.  П’ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  27 виїздів. За результатами віїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  197  хворих, з них прооперовано 34. Відділенням невідкладної допомоги надано допомогу 10 хворим.

Володимир Яремчук  –  начальник  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у жовтні  2018 року.

 Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформувала присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 590 безробітних громадян, з них 212  (сільське населення). Допомогу по безробіттю отримує 486 осіб. Середній розмір допомоги 2050 гривень.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   повідомив, що в районі завершено сівбу озимих культур (згідно плану посіяно 100%),  та закінчено збір сої. Триває збір кукурудзи (середня врожайність по кукурудзі 88.5 ц/га).             

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3080 | Переглядів: 328Дата публікації: 11:30 22.10.2018