Колегія районної державної адміністрації
Колегія районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Колегія районної державної адміністрації

28 вересня відбулося планове засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Богдан Маршук

У засіданні взяли участь: члени колегії, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації.

Перед початком колегії голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з начальником Славутської об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області Володимиром Яремчуком вручили Почесну грамоту Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України за вагомий внесок у розвиток підприємництва, активну громадянську позицію та з нагоди Дня підприємця колективу сільськогосподарського кооперативу «Улашанівський» в особі голови СГК «Улашанівський» Теслюку Андрію Ростиславовичу.   Крім того, керівники  вручили Андрію Ростиславовичу Диплом асоціації платників податків, як переможцю обласного рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017» в номінації «Аграрна галузь - рослинництво».

Згідно порядку денного першим звучало питання «Про підготовку об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року». По даному питанню присутніх інформували: заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк, заступник голови Берездівської ОТГ Руслан Броніч, перший заступник голови Ганнопільської ОТГ Валентина Поногайбо, заступник голови Крупецької ОТГ Любов Ліпська.

Доповідачі зазначили: що для забезпечення підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та з метою належного і своєчасного початку проведення опалювального сезону 2018/2019 років, на виконання розпорядження голови районної адміністрації від 31 травня 2018 року № 235/2018-р виконано значний обсяг організаційно-технічних заходів з підготовки до нового опалювального сезону. Двічі на місяць про хід підготовки до зими керівниками підприємств, установ та організацій надаються звіти до сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

 Заслухавши усіх виступаючих члени колегії визнали стан підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2018/2019 року задовільним.

Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та легалізацію трудових відносин у районі інформували присутніх: начальник управління соціального захисту населення Гринько Мар’яна Петрівна, представник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області Ковальчук Ігор Віталійович та головний державний інспектор відділу з питань законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових документів Надія Данчевська. Мар’яна Петрівна зазначила, що райдержадміністрацією постійно проводиться робота щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї працівникам підприємств, установ та організацій. Розроблений та затверджений графік погашення заборгованості з виплати заробітної плати на 2018 рік. Впродовж 2018 року відбулося  8 засідань  районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат. За результатами проведених заходів вдалось уникнути нарощення боргів з виплати заробітної плати. Водночас, заборгованість з виплати заробітної плати існує на двох підприємствах (ДП «Романінський цегельний завод», корпорація «Подільські Мінерали»)  та становить 290,5 тис. грн. Підприємства-боржники є банкрутами та перебувають у стадії ліквідації.

Що стосується питання заробітної плати, то середній розмір номінальної заробітної плати  одного штатного працівника, зайнятого в економіці району, у серпні 2018 року становив 8892,3  грн., що на 24,66% більше у порівнянні із січнем поточного року та у двічі перевищує розмір мінімальної заробітної плати .

Найвищий розмір середньої заробітної плати спостерігався у галузі промисловості (19265,8 грн.). Найкращі показники рівня заробітної плати досягнуто у ТОВ  «Суффле Агро Україна» та ПрАТ «Славутський солодовий завод». Слід зазначити, що розмір середньомісячної заробітної плати у галузі сільського господарства району становить 5806,3 грн., що на 12% більше у порівнянні з початком 2018 року та на 30,3% більше ніж в аналогічному періоді минулого року. 

Впродовж січня-вересня 2018 року проведено відповідну роботу з питань легалізації трудових відносин в районі, за результатами якої  спостерігається тенденція щодо підвищення розміру заробітної плати найманим працівникам у тих суб’єктів господарювання, в яких зазначався  низький рівень заробітної плати та неповна зайнятість працівників (загалом на 20 %).

За результатами проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи  зареєстровано 16 суб’єктів підприємницької діяльності та укладено 13 трудових договорів з найманими працівниками. Крім того, протягом поточного року в районі створено 81 нове робоче місце

Далі члени колегії заслухали питання про звіт Волицького сільського голови І.Косіка про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Волицької сільської ради та визнали особистий внесок сільського голови у забезпеченні організації роботи виконкому Волицької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади задовільним.   

Про виконання Програми реалізації молодіжної політики в Славутському районі на 2018-2021 роки виступила  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Світлана Гримач.

Так, на виконання завдань програми у районі проводилася низка заходів, спрямованих на реалізацію державної молодіжної політики, зокрема: з 30 травня по  01 червня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору «Голубі озера Славутчини» було проведено перший (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»); інформаційно-просвітницька акція до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, спрямована на популяризацію та пропаганду здорового способу життя, підвищення рівня інформування молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД;  молодіжні та дитячі благодійні акції «Напиши листа захиснику України», «Повертайся живим до рідного дому», «Діти Хмельниччини підтримують воїнів АТО», спрямовані на підтримку учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції на сході України, а також тижні національно-патріотичного виховання «Сила нескорених;  турніри юних правознавців «Маю право», метою яких стали освіта та виховання молоді в умовах демократії, гуманізму, толерантності та верховенства права та багато інших подібних заходів.

Світлана Василівна відмітила, що  особливо гостро постає питання залежності молоді від соціальних мереж. За даними соціологів щонайменше до трьох годин на добу молоді люди проводять час у різних соціальних мережах Інтернету, у зв’язку з чим помітно зменшилась активність молоді у громадському житті.

На завершення виступу доповідач додала, що пріоритетним напрямом роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації є підтримка молоді, виконання заходів щодо розвитку молодіжного руху та національно-патріотичного виховання, залучення широких верств населення до здорового способу життя, реалізації молодіжної політики, сприяння підвищенню інтересу молоді до проблем державотворення, розвитку демократії та громадянського суспільства, участі молоді у реалізації державної молодіжної політики.

З планом роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року ознайомив присутніх керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук.

Завершив засідання та підвів підсумки колегії голова районної державної адміністрації Богдан Маршук. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

 

 

Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Альбом: Колегія районної державної адміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3006 | Переглядів: 109Дата публікації: 16:29 28.09.2018
Версія для слабо- зорих