ДІТИ, ЯКИХ ЗНАЙШЛО ЩАСТЯ
ДІТИ, ЯКИХ ЗНАЙШЛО ЩАСТЯ

Поділитися новиною:

ДІТИ, ЯКИХ ЗНАЙШЛО ЩАСТЯ

Ідея створити прийомну сім’ю у Наталії Дмитрівни та Олександра Сергійовича Мельників виникла ще у 2003 році.

Проте у 2005-му ця мрія не здійснилася з об’єктивних причин: односельці обрали жінку сільським головою. Та подружжя й надалі не змогло  залишитись байдужим до важкої долі двох, на той час чужих їм,  дітей. Йдеться про Яну і Тараса: вони проживали з матір’ю, яка зовсім не дбала про них, адже для цієї жінки оковита була ближчою і ріднішою, а головне, потрібнішою за власних дітей. Хата напіврозвалена, їжі немає, мати постійно перебуває в п’яному чаду – ось що бачили кожного дня брат із сестричкою. Вони були влаштовані в інтернат, а горе-мати позбавлена батьківських прав.

Випадково познайомившись з Яною і Тарасом, Наталія Дмитрівна і Олександр Сергійович вирішили забрати їх до себе. Так на Славутчині утворилась прийомна сім’я Мельників. На даний час хлопчик із дівчинкою вже повнолітні, проте продовжують проживати в цій прийомній працьовитій родині. За час проживання в сім’ї вони мали все: гарні умови для життя і навчання, велосипед і комп’ютер, а основне родинний затишок і любов прийомних батьків.

Наталія Дмитрівна із чоловіком заявляють, що власні діти та прийомні діти, для них всі четверо однаково рідні і жодної різниці між ними нема. Й так  міркують  всі члени цієї родини.

У сім’ї Мельників основне прагнення – це турбота про дітей. Родина не зупинилась на двох прийомних дітях і у 2012 році в родині з’явилося  ще двоє хлопчиків.

Артем та Ілля, маленькі жителі Славутського району, які перебували під опікою бабусі, після її смерті потрапили до будинку дитини. Діти, напевно і не сподівалися, що колись будуть мати велику родину: люблячих маму, тата та братика із сестричками. І таке щастя вони отримали, коли потрапили в сім'ю Мельників.

Хіба могли хлопчики подумати, що будуть проживати у великому будинку, мати окрему кімнату, свої ліжечка, багато особистих іграшок, одяг, а саме головне –  люблячі серця мами і тата ?!

За час перебування у сім'ї, Артем та Ілля відпочивали на морі, відвідували зоопарк та неодноразово побували на катку. Найбільше задоволення, радості, любові отримують на свої Дні народження, які влаштовують їм прийомні батьки, про таке мріє кожна дитина. Щодня в прийомних дітей все нові і нові приємні емоції і враження.

 Нині, всі діти Мельників, інакше ніж сестричками й братиками один одного не називають і мріють ще про більшу родину.

Не можна налюбуватися, дивлячись, як сестричка Яна цілує та пригортає до себе маленьких братиків!

Багато жінок чомусь вважають, що народити дитину і стати матір’ю – одне й те ж. Проте, дитину треба любити, довести їй, що ви її любите.

Цей найцінніший дар Бог подарував Наталії Дмитрівні. Вона мама, а також справжній, найкращий, найвірніший друг для своїх дітей.

 

                                                                              Служба у справах дітей

            

Альбом: ДІТИ, ЯКИХ ЗНАЙШЛО ЩАСТЯ
Альбом: ДІТИ, ЯКИХ ЗНАЙШЛО ЩАСТЯ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3003 | Переглядів: 102Дата публікації: 13:11 28.09.2018
Версія для слабо- зорих