Подяка волонтерам!
Подяка волонтерам!

Поділитися новиною:

Подяка волонтерам!

Щорічно, 5 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день волонтера. У 1985 році Генеральною Асамблеєю ООН було запропоновано відзначати Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.

Славутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає посильну допомогу своїм підопічним: потребуючим пенсіонерам, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення. Проте, ця допомога не була б повноцінною без благодійників та меценатів, чия підтримка дає надію і віру у краще.

На протязі 2017 року територіальним центром залучено благодійні кошти в сумі 344.3 тис. грн., з них: 4.3 тис.грн. спрямовано на придбання продуктових пакетів для 50 підопічних територіального центру до Дня людей похилого віку та Дня людей з інвалідністю, на суму 2.3 тис.грн. 58 підопічним вручено пасхальні набори до свята Світлого Христового Воскресіння, на суму 16.9 тис.грн. надано комплекти фарфорової гігієнічної кераміки для 9 підопічних тер центру. Завдяки благодійній допомозі на загальну суму 35.4 тис. грн. від Миньковецької сільської ради (голова Гаврилюк В.М.) та ГО «Громадянська ініціатива Р. Мацоли «Інститут солідарності громад», у соціально- побутовому комплексі с. Миньківці облаштовано інфрачервону сауну з комплектуючими для надання оздоровчих соціально-медичних послуг. Малозабезпеченим мешканцям району роздано 400 кг. одягу бувшого в користуванні наданого директором Славутського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Паламарчуком М.Ф. та настоятельницею монастиря Святої Праведної Анни ігуменією Єфимією.

Особливо варто відзначити тісну співпрацю територіального центру з ГО «Громадянська ініціатива Р. Мацоли «Інститут солідарності громад». З 2017 року, в рамках медичної програми ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» діє проект «Безкоштовна аптечка», метою якого є забезпечення якісними безкоштовними ліками для належної профілактики і лікування мешканців Шепетівського, Славутського та Полонського районів. Так, в 2017 році завдяки сприянню народного депутата Романа Мацоли безкоштовно видано лікарські препарати для всіх підопічних та працівників територіального центру на суму 285.4 тис. грн .

Також слід відмітити відзначити інших благодійників, які протягом року не лишалися осторонь і надавали посильну допомогу: генеральному директору ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» Пьотровскі В. М., генеральному директору ПрАТ «Славутський солодовий завод» Дубіні М. І., голові СГК «Улашанівський» Теслюку А. Р., директору ТОВ “Гірник - ВВ” Бацану А. В., депутатам районної ради Свідзінському В.І. та Суковій Г. В., приватним підприємцям Пашинському Ю.В., Карпієць Н.Ю., Рибіцькому О.О., Савчуку О.А., Левчуку М.Д., приватному нотаріусу Шкапій В. Я., Благочинному Славутського району митрофорному протоієрею Святопокровського храму УПЦ КП о. Миколаю, Благочинному Славутського району протоієрею Храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ МП о. Петру, всім місцевим священнослужителям.

Шановні волонтери, ще раз Вам дякуємо і висловлюємо велику повагу за активну допомогу, за чуйність і гуманність. Сподіваємось, що і в майбутньому Ви не раз допомагатимете нам у роботі територіального центру на благо немічних та нужденних жителів району.

                                                Директор територіального центру Л. Мазур

Альбом: волонтери
Альбом: волонтери
Альбом: волонтери
Альбом: волонтери
Альбом: волонтери
Альбом: волонтери
Альбом: волонтери
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2148 | Переглядів: 169Дата публікації: 16:54 07.12.2017
Версія для слабо- зорих