Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек
Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек

Поділитися новиною:

Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек

Традиційно 30 вересня, в день християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, відзначають свято храму книг - Всеукраїнський день бібліотек

Хтось із мудрих сказав: «Бібліотекар – це не професія, а стан душі». Для кожної освіченої людини, бібліотекар – це насамперед творча особистість, яка безкорисливо, щедро з повною віддачею служить суспільству, читачеві. Попри зміну укладу нашого життя, бібліотека була і залишається центром інтелектуального спілкування і дозвілля населення. За своїм соціально-культурним призначенням вони є потужним знаряддям гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного та естетичного збагачення кожної людини, вихователем патріотичної свідомості населення. 

Напередодні професійного свята бібліотекарів, 29 вересня, в центральній районній бібліотеці відбулися районні  урочистості з цієї нагоди Працівників бібліотечних установ Славутчини з професійним святом привітали керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук, голова  районної ради Леонід Радзивілюк, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Валентина Бражук. Вони подякували бібліотекарям за творчі підходи до своєї роботи, які за посередництвом книги формують свідомість читачів, виховують у них патріотичні почуття.

 Найкращих працівників сфери  за  сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек було нагороджено почесними грамотами та подяками від районної ради, райдержадміністрації та сектору культури та туризму адміністрації.

Хорошим подарунком до свята став концерт підготовлений працівниками районного будинку культури.

Щиро вітаємо усіх працівників бібліотечних установ з професійним святом, бажаємо творчості і натхнення, щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам. Віри Вам у власні сили. Любові ваших користувачів і Мудрості у здійсненні великих планів.

Альбом: Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек Альбом: Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек Альбом: Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек Альбом: Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек Альбом: Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек Альбом: Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек Альбом: Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек Альбом: Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/996 | Переглядів: 292Дата публікації: 13:28 30.09.2016