З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч

Поділитися новиною:

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч

Для того, щоб привернути увагу до людей, котрим потрібний особливий догляд та допомога, 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це також День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана на базі соціально-побутового комплексу в    с. Миньківці  27 вересня відбувся захід «Зустріч друзів».

У заході взяли участь 35 громадян  літнього віку. Гостей зі святом привітали директор територіального центру Мазур Л.О., голова районної ради ветеранів Чернецька О.П., Миньковецький сільський голова Гаврилюк В.М..  Вони висловили свою повагу та глибоку вдячність людям поважного віку, побажали міцного здоров’я, щастя, радості, довголіття, миру та злагоди.

Всі присутні стали учасниками співрозмови і концертної програми, люб’язно підготовленої  учнями місцевої школи та працівниками районного будинку культури Оксаною Кравченко, Світланою Герзун та Михайлом Мокляком. 

Для запрошених було організовано святковий стіл та вручені персональні подарунки.

 

Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч Альбом: З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулась святкова зустріч
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/985 | Переглядів: 245Дата публікації: 14:50 28.09.2016