Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

27 вересня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Петра Притулка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання були розглянуті персональні справи 4 батьків, які злісно уклоняються від виконання батьківських обов’язків, ведуть антигромадський спосіб життя й не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини четверо дітей опинилось в складних життєвих ситуаціях. Члени комісії детально вивчили питання. Щодо одного з  батьків - матеріали направлені до суду на позбавлення батьківських прав. По інших родинах прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей.

Також піднімалися питання щодо визначення місця проживання дітей; захист житлових і майнових прав дітей; розглянуті  індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/984 | Переглядів: 219Дата публікації: 15:59 27.09.2016