ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій  –  начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що тиждень пройшов без пожеж.  22.09.16 від чергового поліції надійшло повідомлення про те, що в р. Горинь поблизу с. Крупець виявлено тіло чоловіка 1948 р. н.

Кондратюк Андрій   –   заступник начальника   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 19.09.16 року по 26.09.16 року зареєстровано 68 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР  внесено 5: 4 факта крадіжок,  інших   тілесних ушкоджень та 1 факт раптової смерті.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області інформував присутніх про наповнення  Державного та місцевого   бюджетів у вересні 2016 року.

Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває  261 хворий. П’ятеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 37 виїздів, госпіталізовано 215 хворих, з них прооперовано 22.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що продовжується флюорографічне обстеження населення  району.  Станом на 26.09.16 обстежено 10% населення. Крім того, він повідомив, що лікувальні заклади району  100% готові до опалювального  сезону.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував, що працівники філії на цьому тижні продовжуватимуть працювати над освоєнням коштів, що були виділені з районного бюджету. Крім того, триває підготовка  до осінньо-зимового періоду (ремонт техніки, заготівля соляно-пісчаної суміші).

Любов Колесник - в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі  доповіла: пост санітарного контролю та спеціальної обробки, який знаходиться при в’їзді на територію Славутського району  на межі з Рівненською областю  (Вельбівне – Нетішин) працює в звичайному режимі та забезпечений всім необхідним. Епізоотична ситуація в районі  щодо африканської чуми свиней контрольована.

Коваль  Раїса  –  начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України поінформувала присутніх, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/979 | Переглядів: 248Дата публікації: 11:32 26.09.2016