У Славуті до Дня міста провели ярмарок «Дари Поділля і Полісся - 2016»
У Славуті до Дня міста провели ярмарок «Дари Поділля і Полісся - 2016»

Поділитися новиною:

У Славуті до Дня міста провели ярмарок «Дари Поділля і Полісся - 2016»

Не зважаючи на прохолодну осінню погоду, чимало славутчан завітали на ярмарок продажу сільськогосподарської продукції, промислових товарів місцевих виробників, сувенірної продукції тощо

Вітальним словом розпочав свято міський голова В. Сидор, який подякував усім, хто приїхав на славутський ярмарок. Адже окрім можливості придбати різноманітну продукцію, подібні заходи цінні можливістю простого людського спілкування, якого так бракує в повсякденному житті. 

У порівнянні із минулим роком, цьогоріч значно більше підприємств та приватних підприємців, організацій, фермерських господарств та народних умільців з різних куточків, без перебільшення, України завітали до Славути. Представили свою продукцію ФГ «Обрій» (с. В. Правутин), СФГ «Манятин», СГП «Улашанівський», ПП Ребіцький (с. Перемишль), ПАТ «Славутський склозавод», ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод», ПрАТ «Славутський хлібзавод», ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», Славутське РайСТ, Улашанівське КП Славутського РайСТ, Подільський пасічник Пилип (Дунаєвецький район), ПП Микола Позняк (м. Луцьк), ПП Юлія Цибульська (м. Рівне), ПП Федорук «Бабусине насіння» (м. Хмельницький), ПП Ярмолюк (м. Луцьк), ПП Михайло Волобоєв (Новоград-Волинський), ПП Смірнова (м. Нетішин), ФОП Ігор Горчешнік (м. Рівне), ПП Катерина Тарасюк (м. Славута), ПП Валентина Антонюк (м. Славута), ПП Анатолій Дубов (м. Славута), Старокостянтинівський район (с. Ладиги), Ліна Прилуцька, Галина Семенюк (м. Славута), Ольга Князьєва (с. Улашанівка), Валентина Антонюк (м. Славута). 

Що тільки не продавали на ярмарку? Хліб, мясо, борошно, гречку, овочі тощо. Від самого ранку розставляли різноманітний крам місцеві та заїжджі підприємці. Славутчанам та гостям міста було запропоновано широкий вибір продукції бджолярства – це і мед та медові напої, і лікувальні бальзами, і різноманітні солодощі. Народні умільці дивували предметами традиційно-народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва – виробами з дерева, кераміки, картинами з бісеру, різноманітними прикрасами та солодощами ручної роботи тощо.

Книжкову виставку «Славута – рідне місто» організували працівники міської бібліотеки для дорослих.
Славута пишається не лише краєвидами, історією та народними майстрами, ще вона багата й на таланти. Тож святковий настрій та приємну атмосферу на ярмарку створювали творчі колективи міського Палацу культури та Славутської дитячої школи мистецтв, Славутський муніципальний духовий оркестр, які підготували цікаву музично-розважальну програму. Усі бажаючі мали змогу покататись на конях у супроводі козаків Славутської паланки, а також повболівати за своїх фаворитів під час спортивних розваг.

Святковий ярмарок до Дня міста вже давно є символом Славути і щораз продовжує дивувати. Та з року в рік треба вдосконалюватись, тож очікуємо в 2017 нових вражень та цікавих подій.

В. Чернега.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/971 | Переглядів: 281Дата публікації: 14:48 20.09.2016