ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь заступник голови районної ради Олексій Лавренчук.

райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій  –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що протягом тижня сталася одна пожежа у селі Старий Кривин. Пожежу ліквідовано, жертв немає.

Андрій Кондратюк -   заступник начальника відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 12.09.16 року по 19.09.16 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 9;  3 – факти  крадіжок, 6 – інші тілесні ушкодження..

 Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 235 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 36 виїздів, госпіталізовано 191 хворий, з них прооперовано 29. Також Віктор Дмитрович довів до відома присутніх, що завершується будівництво котельні для ЦРЛ.

Малищук Алла –   заступник начальника  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. 

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  виділені кошти на ремонт доріг засвоєно майже всі. Філією  «Райавтодор» заготовлено пісчано-солевої суміші для посипки шляхів 630 т. (100%).

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/964 | Переглядів: 211Дата публікації: 14:12 19.09.2016