На Хмельницькій АЕС завершила роботу місія технічної підтримки Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій
На Хмельницькій АЕС завершила роботу місія технічної підтримки 
Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій

Поділитися новиною:

На Хмельницькій АЕС завершила роботу місія технічної підтримки Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій

12 – 16 вересня на Хмельницькій АЕС працювала місія технічної підтримки Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій (ВАО АЕС). Міжнародні експерти відвідали ХАЕС з метою надання інформації та передачі кращого міжнародного досвіду з організації та проведення ремонтних робіт із застосування новітніх технічних засобів з виявлення і вилучення сторонніх предметів з порожнин обладнання, трубопроводів.

Під час місії експерти із атомних станцій США, України, Росії та представники ВАО АЕС МЦ побували безпосередньо на робочих місцях та спостерігали за реальним виконання ремонтних робіт. Учасники місії мали можливість і ознайомитися з відповідною документацією, а також поспілкуватися з персоналом різного рівня відповідальності. На основі цього були визначені основні напрямки організації та проведення ремонтних робіт, які потребують покращення. Міжнародні експерти представили кращий досвід та надали конкретні рекомендації спеціалістам Хмельницької АЕС.

Підсумовуючи результати місії технічної підтримки, генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зауважив, що важливість даної місії полягає у досягненні високих показників та стабільної і безпечної роботи енергетичного підприємства. «Всі пропозиції ми детально розглянемо та окреслимо відповідні організаційні та технічні заходи», - констатував керівник атомної станції.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/963 | Переглядів: 155Дата публікації: 09:15 19.09.2016