Хмельницьку АЕС відвідали депутати обласної ради
Хмельницьку АЕС відвідали депутати обласної ради

Поділитися новиною:

Хмельницьку АЕС відвідали депутати обласної ради

15 вересня цього року депутати Хмельницької обласної ради відвідали стратегічно-важливе та економічно-потужне підприємство регіону – атомну електростанцію. До складу делегації увійшли представники постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології.

Знайомство з атомною станцією депутати розпочали із навчально-тренувального центру ВП ХАЕС. Під час відвідин народним обранцям розповіли про основні етапи підготовки та підтримки кваліфікації персоналу атомної станції, а також продемонстрували елементи тренування на повномасштабному тренажері блочного щита управління.

На Хмельницькій АЕС гості побували в машинному відділенні, на блочному щиті управління першого енергоблока, а також відвідали будівельний майданчик третього енергоблока.

З діяльністю енергетичного об’єкта ознайомив присутніх генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко. Зокрема, керівник підприємства поінформував присутніх про виробничі показники, екологічні аспекти діяльності атомної станції, заходи з підвищення безпеки згідно з Комплексною програмою підвищення безпеки та запевнив народних обранців, що колектив атомної станції і надалі працюватиме на благо держави.

Депутати Хмельницької обласної ради переконалися, що на найпотужнішому підприємстві регіону працюють професіонали. Основний пріоритет діяльності колективу Хмельницької АЕС – надійна та безпечна експлуатація ядерних енергоблоків, як запорука енергетичної незалежності України.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/962 | Переглядів: 125Дата публікації: 16:12 16.09.2016