Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем рятівника
Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем рятівника

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем рятівника

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рятівника. Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану захищати населення і територію держави від проявів природних лих та техногенних катастроф.

Вмілими, професійними діями рятувальників оберігається найцінніше, що у нас є – життя. Тому безмежна вдячність людей – це найвища оцінка Вашої благородної праці.

Позитивний імідж потужної системи цивільного захисту Славутчини створюють люди, котрі з впевненістю дивляться у майбутнє і своєю щоденною героїчною працею намагаються зробити безпечним функціонування нашого суспільства. Звитяга, мужність, готовність до самопожертви в ім’я збереження життя інших – ці якості притаманні працівникам, що служать у аварійно-рятувальних та пожежних формуваннях.

Відзначення Вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей, які завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто цього найбільше потребує.

Ви – справжні герої. Спасибі за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби зі стихією. Переконані, що й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо, щоб злагода та достаток завжди панували у Ваших оселях,
а Ваша праця сторицею поверталася Вам здоров’ям, щастям і добром. Нехай вдячність за врятовані життя стане невичерпним джерелом сил для підвищення професійних досягнень, а Господь Бог оберігає Вас від усіх негараздів.

 

З повагою --

голова райдержадміністрації                                                                                 Б. Маршук,

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/960 | Переглядів: 165Дата публікації: 13:15 16.09.2016