Проведено цільовий рейд у села району
Проведено цільовий рейд у села району

Поділитися новиною:

Проведено цільовий рейд у села району

Сьогодні у нашій державі особливого значення набуває проблема зміцнення сім'ї, як основного осередку виховання підростаючого покоління.

Роль дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл у вихованні дітей досить суттєва, проте соціальне здоров'я суспільства, і держави в цілому, залежить передусім від виховного потенціалу сім'ї.

Якщо говорити про такі негативні явища як соціальне сирітство, алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління серед дітей, то основна увага необхідна бути акцентована на виявлення та підтримку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах і які не в змозі подолати їх самостійно. В таку категорію може потрапити будь-яка сім'я з дітьми. Діти з таких сімей найчастіше за інших потрапляють у групу ризику.  

Задля виявлення таких сімей, контролю за створенням у сім’ях належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей та цільового використання допомоги при народженні дитини та допомоги одиноким матерям проводяться цільові рейди в села району.

Такий спільний рейд було проведено 14 вересня 2016 року Славутським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей та сектором культури та туризму райдержадміністрації у села Хоровець, Пашуки та Гута.

В ході рейду працівники завітали до 8 сімей різних соціальних категорій, з них 6 - отримувачі державної соціальної допомоги при народженні дитини.

За результатами обстежень було прийнято ряд рішень. Зокрема, в одній багатодітній сім'ї батьками не створено належні санітарно-гігієнічні умови для проживання дітей. Працівниками соціальних служб батькам надано ряд рекомендацій по забезпеченню належних умов для виховання та догляду дітей. Допомогу при народженні дитини буде тимчасово призупинено до приведення батьками помешкання у порядок.

В одній родині існує проблема у зловживанні мамою алкогольних напоїв. В стані алкогольного сп'яніння мама не доглядає маленького однорічного сина, залишає домівку на декілька днів. Працівниками центру проінформовано батьків, зокрема маму, про відповідальність, яка може настати у разі повторення випадків не відповідального батьківства. 

Приємно було відвідати одну багатодітну родину, у якій  призупинена виплата державної соціальної допомоги при народженні дитини внаслідок не створення батьками належних умов для проживання дітей. Помешкання приведено у належний санітарний стан, попрана постільна білизна, приготовлено обід для діток. Батьки завірили, що і в подальшому будуть підтримувати чистоту в будинку та належно доглядати дітей. Батько має намір влаштуватись на роботу. Комісією прийнято рішення про поновлення державних виплат.

 

Директор центру Н. Пермінова 

 

14 вересня 2016 року завідувачем сектору культури та туризму Славутської районної державної адміністрації В.Бражук було здійснено планову перевірку закладів культури району.  Мета об’їзду – перевірка стану будівель, матеріально-технічної бази, роботи щодо обслуговування населення, зустрічі з головами і представниками сільських рад, вирішення питань щодо покращення роботи закладів культури, а також підготовка закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

У ході перевірки відвідано заклади культури в селах Вачів, Пашуки, Хоровець, Гута. В ході перевірки працівникам закладів культури вказано на недоліки, необхідність утримання приміщень та прилеглих територій у належному стані, здійснено перевірку ведення документації. Особлива увага була звернута на посилення засобами тематичних культурно-мистецьких програм національно-патріотичного виховання у районі.

 

Альбом: Проведено цільовий рейд у села району Альбом: Проведено цільовий рейд у села району Альбом: Проведено цільовий рейд у села району Альбом: Проведено цільовий рейд у села району Альбом: Проведено цільовий рейд у села району Альбом: Проведено цільовий рейд у села району
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/956 | Переглядів: 326Дата публікації: 10:22 16.09.2016