Сьогодні жителі Славутчини зустрічали учасників велопробігу «з Україною в серці»

Сьогодні жителі Славутчини  зустрічали учасників велопробігу «з Україною в серці»

Поділитися новиною:

Сьогодні жителі Славутчини зустрічали учасників велопробігу «з Україною в серці»

12 вересня 2016 року з м. Вараш стартував Велопробіг «З Україною в серці» за маршрутом чотирьох областей, де розташовані українські АЕС, за участі їх працівників.

Велопробіг присвячено 20-річчю НАЕК «Енергоатом» і має за мету  доведення до населення основного месиджу заходу, що незалежність України починається в наших серцях і базується на енергетичній та економічній незалежності держави, висвітлення вкладу атомної енергетики в забезпечення енергетичної незалежності України та добробуту населення, пропаганда здорового способу життя та культурних цінностей серед працівників Компанії та населення.

Сьогодні учасники велопробігу проїхали через м. Славута. Їх зустріли, побажали успішно пройти увесь маршрут та досягти головної мети заходу  заступник голови Славутської районної державної адміністрації П. П. Притуляк, заступник міського голови І. Піголь,  жителі Славутчини..

Велопробіг триватиме  7 днів. Протяжність маршруту 690 км.  Пройде через чотири області України – Рівненську, Хмельницьку, Житомирську та Київську. 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/950 | Переглядів: 171Дата публікації: 15:16 14.09.2016