13 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради
13 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради

Поділитися новиною:

13 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради

Голова райдержадміністрації Б. Маршук прийняв участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл району

13 вересння  у приміщенні адмінбудинку відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань  бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл району (голова А. Почекета)  за участю голови районної державної адміністрації Маршука Б.П. 
На засіданні комісії розглянуті наступні питання:
1. Звіт про хід виконання Програми розвитку  автомобільних доріг загального користування місцевого значення  у Славутському районі на 2015-2018 роки за 8 місяців 2016 року (Ковальчук Ю.В.).
2. Інформація щодо переліку об’єктів, що фінансуватимуться у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території спостереженні Хмельницької АЕС(Дзюба І.О.).
3. Інформація щодо використання коштів районного бюджету по ремонту Головлівської ЗОШ І-ІІІ ступеня (Бойчак Д.В.).
Заслухавши звіт Ковальчука Ю.В., членами постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл району  одноголосно прийнято рішення щодо виділення коштів на черговій сесії районної ради в сумі 200,0 тис. грн. для завершення початих робіт по окремих ділянках доріг району.
По двох наступних питаннях депутати прийняли рішення інформацію взяти до відома.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/944 | Переглядів: 136Дата публікації: 09:00 14.09.2016