ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій  –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів про тривожну ситуацію: у м. Славута та Славутському районі неодноразово зафіксовано випадки горіння сухої трави. Пожежі вдалося ліквідувати. Крім того, керівник зазначив, що під с. Колом’є розпочав горіти торф. Являють собою небезпеку тополі з вигорівшим корінням, які терміново потрібно зрізати.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 03.05.16 року по 11.09.16 року на території Славутського району зареєстровано 73 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6 фактів крадіжок.

 Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 247 хворих. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 34 виїзди, госпіталізовано 198 хворих, з них прооперовано 29.

Малищук Алла –   заступник начальника  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. 

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» довів до відома присутніх, що працівники філії на цьому тижні продовжуватимуть засвоювати кошти по співфінансуванню та працювати над ремонтом доріг у с. Голики, Старий Кривин. В райавтодорі розпочалась комплексна перевірка різними службами.

Любов Колесник - в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі  поінформувала присутніх про роботу, що проводиться в районі щодо недопущення  проникнення збудника африканської чуми свиней на територію Славутського району.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

На завершення голова районної ради Л. Радзивілюк поділився своїми враженнями  про робочу поїздку (2-4 вересня) представників Славутського району у м. Краснік республіки Польщі.

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/938 | Переглядів: 220Дата публікації: 12:25 12.09.2016