Делегація від Славутського району відвідала місто Краснік республіки Польщі
Делегація від Славутського району відвідала місто Краснік республіки Польщі

Поділитися новиною:

Делегація від Славутського району відвідала місто Краснік республіки Польщі

З дружнім візитом з 2 по 4 вересня делегація з семи осіб від Славутського району відвідала м. Краснік республіки Польщі.

Очолив делегацію, а також є організатором даної поїздки, голова районної ради Леонід Радзивілюк. Участь у роботі взяв голова Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук. До складу делегації входили:
- Оксана Олінійчук – керуючий справами виконавчого апарату, депутат районної ради;
- Сергій Мороз – начальник відділу у справах дітей райдержадміністрації,депутат районної ради, голова фракції партії БПП “Солідарність»;
- Микола Мазур -  начальник     відділення     НАСК   «Оранта»,   депутат районної ради, голова фракції політичної партії ВО “Батьківщина»;
- Наталія Глущенкова – депутат районної ради, голова фракції  «Відродження»;
-  В’ячеслав Свідзінський - Лісничий Державного підприємства «Славутське Лісове господарство», депутат районної ради.
Красніцький повіт знаходиться в Люблинському воєводстві і своєю поверхністю майже повністю охоплює територію Ужендівських пагорбів.
В склад Красніцького повіту входять два міста – Краснік і Аннополь, а  також 8 сільських гмін: Дзежковіце, Гостєрадов, гміна Краснік, Шастарка, Тшіднік Дужі, Ужендув, Вільколаз, Закшувек. На території площею  1 005 кв. км. проживає 98 749 жителів. Територію повіту покривають численні лісні масиви, лісові яри, рівнини і пагорби. Даний регіон  характеризується перевагою ясних, сонячних днів і відносно високими середньорічними температурами. Самий теплий місяць в році – липень. Зими, порівняно з іншими територіями Люблінської  Височини, відносно теплі. Біокліматичні умови в регіоні сприяють землеробству, так як  вегетаційний період 211-215 днів у році є одним із найбільш довготривалих на території Люблінської Височини.
Лісами вкрито близько 22 % території повіту. Найбільшу площу вони займають в гміні Гостєрадов (42,6%), а найменшу – в гмінах Триднік Дужі (7,3%) і Шастарка (9,5%). Близько 70% площі складають орні поля, луки і садки.
Рівень безробіття складає 13,5% (Люблінське воєводство 12,2%, Польща – 11,3%). Середньомісячна заробітна плата брутто: 2 953, 64 злотих (в процентному відношенні до середньої по країні – це 76,2%).
Розпорядок  кожного дня перебування у Красніцкому повіті був побудований таким чином, що вільного часу не було.
Під час урочистих заходів першому із запрошених гостей було надано слово голові районної ради Леоніду Радзивілюку. Своє вступне слово Леонід Анатолійович розділив на дві частини, перша з яких була озвучена на польській мові.
З великою вдячністю староста повіту прийняв український запашний коровай з написом «Dojynki 2016» та  вишиту бісером картину Святої Марії з дитям.
Після урочистостей був огляд палаток з власними виробами, частуванням, які представили сільські гміни (сільські ради) та гміна міста Аннополь.
Вразила під час святкування Дожинок 2016 різноманітність  тематичних виробів з соломи, зерна та круп, які прикрашені квітами, чим вони були схожі на українські дідухи.
Приємно було поспілкуватись з представниками гмінів Аннопольської  (і у нас є громада Ганнопільська), які нас щиро пригощали смачними стравами.
Під час візиту до староства Красніцкого повіту учасниками делегації було оглянуто службові кабінети працівників. Нічого лишнього, тільки все необхідне для роботи. Багато оргтехніки.
При підведенні підсумків були зроблені пропозиції головою районної ради Леонідом Радзивілюком в плані інвестування в Славутський район. Є необхідні домовленості.
На завершення обидві сторони обмінялися подарунками власних товаровиробників.
Учасники делегації отримали велике задоволення та враження від поїздки, не дивлячись на те, що профінансована вона була власним коштом та коштом приймаючої сторони.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/935 | Переглядів: 253Дата публікації: 16:55 08.09.2016