Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії»
Славутчина приймала учасників  українського сегменту  міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії»

Поділитися новиною:

Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії»

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки. Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 29 років.

24 лютого 2016 року бігуни європейської команди стартували в місті Порту, що в Португалії. Європейська частина всесвітньої естафети охопила 49 країн Європи з загальною довжиною маршруту в 24 000 км та фінішуватиме 8 жовтня в столиці Італії Римі.

В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 51000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 350 000 наших співвітчизників. Наразі планується подолати понад 1500 км, тривалість пробігу становить 18 днів.

24 серпня на День Незалежності українська команда естафети стартувала в Рівному Її учасники вже пробігли дорогами міст, містечок та сіл Рівненщини, Тернопільщини, Буковини, Хмельниччини

У суботу, 3 вересня, учасників української команди приймала Славутчина. Її учасники пробігли територією району за маршрутом: межа Ізяславського та Славутського районів – Варварівка – Ташки – Славута – Цвітоха – Кам’янка– межа  Славутського та Шепетівського районів.

Спортсмени долали дистанцію з синьо-жовтим прапором і передаючи один одному з рук у руки палаючий факел, який є символом гармонії і єднання. Взяти участь у дистанції і пронести бодай якусь частину шляху міг кожен бажаючий, адже вік і підготовка значення не мають. Серед тих хто проніс були учні Варварівського нвк.

Учасників забігу зустріли заступник голови Славутської районної державної адміністрації П. П. Притуляк, Варварівський сільський голова В.С. Конченко, директор Варварівського НВК  Мартинюк Л.Ф.,  учнівська молодь.

Вітаючи учасників пробігу заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк зазначив, що справа утвердження миру на землі та гармонії у відносинах між людьми є надзвичайно важливою справою. «Сьогодні засобами спорту учасники акції вселяють у серця українців віру в мир, віру в гармонію, віру у справедливість!» – сказав Петро Петрович.

У відповідь, організатор пробігу в Україні, Євген Фурс сказав, що після проходження маршруту Хмельниччиною 6 вересня в Овруцькому районі Житомирської області відбудеться зустріч української групи з європейською міжнародною командою, яку українці супроводжуватимуть протягом п`яти днів до межі з Молдовою в Могилів-Подільському на Вінниччині. 

Під час перепочинку учасники естафети поспілкувались із представниками учнівської молоді району, які змогли потримати в руках факел естафети та отримали сертифікат учасника пробігу «Всесвітній біг заради гармонії».

Кожен бажаючий зробив на згадку відбиток печатки із твариною, символом різних континентів планети Земля де пролягла естафета: Слон, Жираф, Кенгуру, Олень.

Учасники естафети перебували на Славутчині добу. 4 вересня вони продовжили пробіг на території Шепетівського району.

 

 

Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» Альбом: Славутчина приймала учасників українського сегменту міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/921 | Переглядів: 230Дата публікації: 09:00 06.09.2016