За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі при в'їзді в Славутський район
За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі при в\

Поділитися новиною:

За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі при в'їзді в Славутський район

Такі заходи безпеки здійснені відповідно до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій ОДА, у зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України та можливістю проникнення збудника на територію Хмельницької області.

 

Тож, при в’їзді на територію Славутського району  на межі з Рівненською областю  (Вельбівне – Нетішин) встановлено пост санітарного контролю та спеціальної обробки.

На пункті контролю крім фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій, на цілодобовому чергуванні знаходяться представники ветеринарної медицини, ДАІ та міліції.

Пост забезпечений дезбар’єрами. Представниками ветеринарної служби здійснюється  загальна обробка техніки  шляхом її проїзду по створених із тирси та змочених спецрозчином дезбар’єрам. Також проводиться вибіркова обробка техніки за допомогою ручних оприскувачів. Завданням фахівців на цьому пості  є контроль за переміщенням продукції тваринного походження та живої худоби.

 

Р.S. Згідно офіційного повідомлення  Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ) лише за 2015 рік африканську чуму свиней зареєстровано у 12 країнах світу.

В Україні починаючи з 2012 року зареєстровано 108 спалахів хвороби з них серед домашніх – 88 і 19 серед диких свиней та один інфікований об’єкт.          

Лише у  2016 році в нашій державі виявлено 51 випадок  даної недуги в 12 областях в т.ч і в Хмельницькій області (с. Гірчична, Дунаєвецького району).

Останні 8 випадків АЧС виявлено у сусідніх областях, а саме: Рівенській – 3; Волинській – 4; Вінницькій – 1 випадок.

Основною причиною такого стану є ігнорування суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана з утриманням свиней заходів біологічної безпеки (санпропускник, дезбар’єр, дезкилимки, спецодяг, спецвзуття).

 

Альбом: За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі у Славутському районі Альбом: За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі у Славутському районі Альбом: За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі у Славутському районі Альбом: За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі у Славутському районі Альбом: За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі у Славутському районі Альбом: За дорученням голови облдержадміністрації О.Корнійчука в області розгорнуто 14 санітарних постів в тому числі у Славутському районі
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/916 | Переглядів: 176Дата публікації: 14:16 04.09.2016