Засідання комісії з питань ТЕБ та НС
Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

31 серпня під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації.

Членами комісії розглянуто питання: про забезпечення населення питною водою; про виконання рішення № 3 комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації від 20.05.2016 року “Про роботу з приведення сміттєзвалищ у відповідність до вимог чинного законодавства”

  Голова комісії Богдан Петрович Маршук  зазначив, що у  зв’язку із зниженням рівня ґрунтових вод протягом минулого та цього року значно понизився рівень води в криницях, а в частині криниць вода зникла зовсім, що значно погіршило якість питного водопостачання населення району. Згідно прогнозів покращення ситуації, що склалася, до кінця року та в наступному році не передбачається і проблема водопостачання може значно загостритися. Тому необхідно вживати заходи щодо забезпечення населення питною водою.

Заслухано було присутніх на засіданні сільських голів щодо проблем із забезпеченням питною водою населення та заходів з їх вирішення.

 В ході засідання вирішили:

1. Сільським головам:

1.1. Розглянути питання забезпечення населення питною водою на засіданнях виконавчих комітетів та сесій сільських рад,  розробити та затвердити плани заходів з постачання населенню питної води на випадок пересихання колодязів та інших джерел питної води, передбачити відповідне фінансування.

1.2. Спільно з комісією провести інвентаризацію свердловин питного водопостачання в населених пунктах, визначити заходи з відновлення їх роботи у разі потреби.

1.3. Провести роботу з встановлення водорозбірних колонок в доступних для населення місцях.

1.4. Передбачити в  бюджетах сільських рад на 2017 рік кошти на зазначені цілі.

1.5 Розглянути питання можливості створення соціальних проектів щодо забезпечення населення питною водою для участі у конкурсах  грантів.

1.6. До 30 жовтня поточного року подати пропозиції щодо внесення змін до Програми забезпечення населення Славутського району якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки.

2. Сектору з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства, управлінню фінансів райдержадміністрації до 01.12.2016 року узагальнити пропозиції щодо внесення змін до зазначеної Програми та подати їх на розгляд сесії районної ради

3. Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію до 01.12.2016 року.

 

Крім того, члени комісії проаналізували роботу, яка проводилась у районі  з приведення сміттєзвалищ у відповідність до вимог чинного законодавства та прийняли рішення:

Сільським головам:

1. До 01 жовтня виготовити у встановленому порядку паспорти місць видалення відходів та Плани санітарного очищення населених пунктів.

2. Проводити роботу з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, котрі викидають сміття у невстановлених місцях - постійно.

3. Проводити роботу з упорядкування діючих сміттєзвалищ – постійно.

 

 

 

Альбом: Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Засідання комісії з питань ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/902 | Переглядів: 283Дата публікації: 17:06 31.08.2016