Улашанівське протистояння
Улашанівське протистояння

Поділитися новиною:

Улашанівське протистояння

30 серпня відбувся «круглий стіл» за участі голови райдержадміністрації Б. Маршука, представників Улашанівської громади, ПП «Кансталь», ГУ Держгеокадастру Хмельницької області, райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації Богдан Маршук закликав учасників конфлікту сісти за стіл переговорів та знайти вихід із ситуації, що склалася мирним шляхом та в правовому полі.

В ході розмови улашанівці висловлювали свої побоювання того, що в результаті розробки кар'єру, в їх рідному селі пропаде вода, зникнуть пасовиська, а сам населений пункт перетвориться на промислову зону. Селяни не хочуть кар’єру.

Крім того, місцевим жителям не зрозуміло, чому цим  проектом займається  приватне підприємство, а не держава. Адже за даними геологічної розвідки, землі Улашанівської сільради багаті не лише на запаси пісків і суглинків, але й сапонітів.

Представники ПП  «Кансталь» представили всі дозвільні документи на розробку кар’єру та доводили, що працюють у правовому полі.

Заслухано було також представника ГУ Держгеокадастру Хмельницької області.

Проте, консенсусу між сторонами протистояння досягнуто не було.

(Одночасно під стінами міськрайонного Будинку рад зібралося 25-30  жителів села Улашанівка, які протистували  проти розробки на території зазначеного населеного пункту  кар'єру).

 

Альбом: Улашанівське протистояння Альбом: Улашанівське протистояння Альбом: Улашанівське протистояння Альбом: Улашанівське протистояння Альбом: Улашанівське протистояння Альбом: Улашанівське протистояння Альбом: Улашанівське протистояння
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/898 | Переглядів: 222Дата публікації: 16:31 30.08.2016