25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину
25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом  відвідав Славутчину

Поділитися новиною:

25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину

В ході робочої поїздки т.в.о. заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Олег Кузмінчук відвідав об’єкти соціальної сфери Славутського району.

Зокрема, посадовець Хмельниччини побував у Жуковському навчально-виховному комплексі І-ІІІ ступенів, де оглянув класні кімнати, майстерні, котельню, шкільну їдальню, приміщення спортивного залу школи та кімнати Жуковського дитячого садочку, що знаходиться  на території  школи. Начальник  відділу освіти Славутської райдержадміністрації  Дмитро Бойчак розповів про підготовку  закладів освіти до нового навчального року, зупинився на проблемних питаннях поліпшення стану матеріально-технічної бази шкіл, економії енергії, зменшення кількості учнів у сільських школах, що призводить до проблем з фінансовим утриманням загальноосвітніх закладів, зниження якості навчання, скорочення педагогічного навантаження вчителів, незадовільний стан кадрового забезпечення району та інших.

Крім того, Олег Петрович  побував в Іванівському НВК І-ІІ ступенів, та Іванівському дошкільному навчальному закладі.

 

Альбом: 25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: 25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: 25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: 25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: 25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: 25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: 25 серпня Олег Кузмінчук з робочим візитом відвідав Славутчину
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/883 | Переглядів: 221Дата публікації: 10:56 26.08.2016