Відбулося засідання "круглого" столу
Відбулося засідання \"круглого\" столу

Поділитися новиною:

Відбулося засідання "круглого" столу

В приміщенні центральної районної бібліотеки пройшло засідання "круглого столу" присвяченого 25-й річниці незалежності України.

23 серпня під головуванням керівника апарату  РДА І. Крутенчука за участю представників громадськості міста та району відбулося засідання «круглого столу» на тему «25 років незалежності України: історія, здобутки, уроки».

Головним лейтмотивом зустрічі було обговорення змін, що  відбулися в країні за 25 років. Присутні згадували події 1991 року, Революції Гідності, загиблих на сході земляків…та сучасні події..

Кожен мав змогу висловити свою точку зору на ті події, які нині відбуваються в державі. Однак усі зійшлися на тому, що об’єднавшись, усі ми переможемо і знову заживемо у щасливій і вільній країні, адже ми – українці і перемогти нас просто неможливо.

Також працівники бібліотеки познайомили присутніх із  літературою, присвяченою незалежності України.

Альбом: Відбулося засідання "круглого" столу Альбом: Відбулося засідання "круглого" столу Альбом: Відбулося засідання "круглого" столу Альбом: Відбулося засідання "круглого" столу Альбом: Відбулося засідання "круглого" столу Альбом: Відбулося засідання "круглого" столу Альбом: Відбулося засідання "круглого" столу
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/876 | Переглядів: 211Дата публікації: 17:30 23.08.2016