Спільний профілактичний рейд
Спільний профілактичний рейд

Поділитися новиною:

Спільний профілактичний рейд

Представниками служби у справах дітей спільно з Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Славутським відділом поліції та сільських рад 18 серпня 2016 року проведено спільний профілактичний рейд на території Хоровецької, Берездівської та Ганнопільської сільських рад.

Під час рейду на території сіл Пашуки та Хоровець обстежено умови проживання 14 дітей, які проживають в 4 неблагополучних сім’ях та 2 дітей-сиріт в сім’ї опікуна. Крім того, для об’єктивного розгляду звернень, які надійшли до служби у справах дітей, обстежено умови проживання 8 дітей в 3 сім’ях.

Із горе-батьками, які зловживають алкогольними напоями та недостатньо приділяють уваги дітям у вихованні, проведена профілактично-розяснювальна робота щодо приведення в належний санітарний стан приміщення будинків та належного виконання батьківських обов’язків.  

На території с. Берездів обстежено умови проживання 5 дітей із одної неблагополучної сім’ї. В даній родині одна дитина за заявою матері тимчасово перебуває у Хмельницькому спеціалізованому будинку «Берізка». В будинку проводиться ремонт, проте встановлено, що протягом тижня батьки зловживають алкоголем та не дбають про своїх дітей.

В с.Зубовщина та с.Селичів членами Комісії обстежено умови проживання та виховання 5 дітей-сиріт в 2 сім’ях потенційних опікунів. Умови проживання в даних сім’ях належні, в кімнатах чисто, затишно, стосунки в родинах доброзичливі.

В с.Рівки повторно відвідано сім’ю, де мати виховує 2 малолітніх дітей. До служби звернувся батько дітей з приводу визначення йому часів зустрічі із дітьми.

За результатами рейду за неналежне виконання батьківських обов’язків вирішено ініціювати притягнення до адміністративної відповідальності 5 батьків відносно 15 дітей.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

                                                   

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/870 | Переглядів: 248Дата публікації: 16:06 19.08.2016