«Україно моя, сонцелика, в День народження шану приймай»
«Україно моя, сонцелика, в День народження шану приймай»

Поділитися новиною:

«Україно моя, сонцелика, в День народження шану приймай»

18 серпня з нагоди святкування 25 річниці Дня Незалежності України в Славутській центральній районній бібліотеці було проведено захід «Україно моя, сонцелика, в День народження шану приймай"

Захід  включав у себе годину державності «Україна – рідний край, про це завжди пам’ятай», флеш-моб  «Свята земля серпанку і калини»,  бібліографічний огляд «Через терни – до України», перегляд фільму «Проголошення Незалежності». На захід завітали голова Славутської райдержадміністрації Маршук Богдан Петрович, голова Славутської районної ради Радзивілюк Леонід Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації Притуляк Петро Петрович, завідувач сектору культури та туризму Бражук Валентина Миколаївна та бібліотекарі.    

 Присутні ніби пройшли нелегким шляхом становлення невід’ємних атрибутів нашої держави, що символізує її суверенітет від зародження до сучасності.  Відвідувачі переглянули літературу на книжкові виставці «Держави славна назва - Україна», читали вірші про Україну.     

В ході заходів було проведено 1 етап  ярмарки соціальних ініціатив «Впровадження кращих інновацій у роботі бібліотеки». Бібліотечні працівники системи презентували інноваційні бібліотечні послуги, виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва місцевих майстринь.

Підводячи підсумки проведених заходів, бібліотекарі, звертаючись до забутого, відкривали історію України, нагадували традиції та культурні надбання, сприяли формуванню у користувачів людської гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу.

 

 

 

Альбом: «Україно моя, сонцелика, в День народження шану приймай» Альбом: «Україно моя, сонцелика, в День народження шану приймай» Альбом: «Україно моя, сонцелика, в День народження шану приймай» Альбом: «Україно моя, сонцелика, в День народження шану приймай»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/868 | Переглядів: 228Дата публікації: 09:47 19.08.2016