Привітали працівників ветеринарної медицини
Привітали працівників ветеринарної медицини

Поділитися новиною:

Привітали працівників ветеринарної медицини

11 серпня відбулися урочистості з нагоди Дня працівника ветеринарної медицини.

Вітаючи працівників галузі з професійним святом керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук відзначив важливість цієї професії для суспільства, оскільки ветеринарно-санітарний контроль за безпечністю харчових продуктів, профілактична робота щодо запобігання надзвичайним ситуаціям епідеміологічного та епізоотичного характеру, захист споживачів від інфекційних хвороб, невпинна турбота про тварин – це саме ті важливі завдання, які ставить держава перед працівниками ветеринарної медецини.

Ігор Іванович подякував за плідну та професійну роботу та зазначив, що працівники ветеринарної сфери у своїй роботі повинні  усвідомлювати ризики й особисту відповідальність, так як робота в даній галузі є досить небезпечною, але такою потрібною для громади району.

Кращим працівникам сфери було вручено грамоти Славутської районної державної адміністрації, районної  ради та пам'ятні подарунки.

.

 

Альбом: Привітали працівників ветеринарної медицини Альбом: Привітали працівників ветеринарної медицини Альбом: Привітали працівників ветеринарної медицини Альбом: Привітали працівників ветеринарної медицини
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/856 | Переглядів: 218Дата публікації: 16:00 12.08.2016