В Славутському районі розпочались командно-штабні навчання з питань цивільного захисту
В Славутському районі  розпочались командно-штабні навчання з питань цивільного захисту

Поділитися новиною:

В Славутському районі розпочались командно-штабні навчання з питань цивільного захисту

Відповідно до плану основних заходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2016 рік, 10 серпня в Славутському районі під керівництвом заступника начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрія Кореви, проведено перший день командно-штабних навчань з Славутською районною ланкою територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту на тему: «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та терористичних проявів».

У командно-штабному навчанні приймали участь: фахівці управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, керівний склад цивільного захисту Славутського району, районна комісія з питань ТЕБ та НС, евакуаційна комісія, районні спеціалізовані служби цивільного захисту окремі організації, підприємства та установи.

В ході командно-штабного навчання відпрацьовано питання щодо дій органів управління, керівників служб цивільного захисту підприємств, установ, організацій та сил цивільного захисту району у разі виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Практично відпрацьовано питання здійснення евакуаційних заходів з розгортанням збірного в с.  Ганнопіль (Ганнопільська ОТГ), проміжного  в с. Дяків (Берездівська ОТГ) та приймального в с. Берездів (Берездівська ОТГ)  пунктів евакуації населення.

  За результатами відпрацювання теоретичних та практичний ввідних завдань відзначено злагоджену роботу   служб цивільного захисту підприємств, установ та організацій району.

 За підсумками навчання встановлено, що органи управління та сили цивільного захисту району здатні виконувати завдання за призначенням.

  В ході проведення навчань представниками облдержадміністрації та обласних спеціалізованих служб цивільного захисту надано практичну допомогу керівництву району у вирішенні проблемних питань у сфері цивільного захисту.

 

 

Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту Альбом: В Славутському районі проведено командно-штабне навчання з питань цивільного захисту
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/847 | Переглядів: 341Дата публікації: 17:31 10.08.2016