З турботою про дітей
З турботою про дітей

Поділитися новиною:

З турботою про дітей

На виконання заходів районної Програми соціального та правого захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки, спрямованих на профілактику правопорушень, попередження насильства в сім’ї, безпритульності та бездоглядності серед дітей, представниками служби у справах дітей спільно з Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 09 серпня 2016 року проведено профілактичний рейд на території Крупецької сільської ради.

Під час рейду обстежено умови проживання дитини, що перебуває на обліку служби, як така, що опинилась у складних життєвих обставинах. Проведена раніше профілактично-розяснювальна робота із батьками даної дитини, дала позитивний результат, в кімнатах прибрано, батьки не вживають алкоголь, займаються вихованням дитини.

Крім того, члени Комісії відвідали дві неблагополучні родини, в яких виховується 5 неповнолітніх дітей. Батьки, в даних родинах, схильні до зловживання алкогольними напоями, не достатньо уваги приділяють дітям у вихованні. На час обстеження батьки були тверезі, займалися по господарству. Проте, в одному будинку санітарний стан був незадовільний, в кімнатах брудно, речі розкидані.

Також обстежено умови проживання та виховання 2 дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ї піклувальника. Встановлено, що умови проживання задовільні, піклувальник належно виконують свої обов’язки по відношенню до дітей.

За результатами рейду одну матір усно попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі не створення нею належних умов для проживання дітей в сім’ї.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

                                                   

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/845 | Переглядів: 215Дата публікації: 14:35 09.08.2016