Попередження безпритульності та бездоглядності
Попередження безпритульності та бездоглядності

Поділитися новиною:

Попередження безпритульності та бездоглядності

Профілактична робота з сім'ями є ефективною, якщо вона ведеться злагоджено та систематично. Днями службою у справах дітей спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді було проведено ряд профілактичних рейдів на території Полянської, Миньковецької та Бачманівської сільських рад.

Членами комісії черговий раз в с.Колом’є обстежено умови проживання сім’ї С., де мати виховує 5 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах та перевірено цільове використання нею коштів при народженні дитини. Встановлено, що санітарний стан в будинку незадовільний, продуктів харчування в недостатній кількості, в наявності одяг, постільна білизна. Матір усно попереджено про притягнення її до адміністративної відповідальності в разі подальшого неналежного виконання батьківських обов’язків. Дана родина і далі перебуватиме під контролем служби та виконкому сільської ради.

Службою у справах дітей райдержадміністрації регулярно проводиться інспектування родин з дітьми на предмет виявлення випадків неналежного виконання батьками своїх обов’язків. Так, в с. Бачманівка комісією обстежено умови проживання 10 дітей, які виховуються в 5 неблагополучних сім’ях.  На час обстеження, умови проживання в даних сім’ях задовільні, діти забезпечені, одягом, продуктами харчування, батьки займаються вихованням своїх дітей.

Також обстежено умови проживання та виховання 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї опікуна. Зауважень щодо здійснення опікуном своїх обов’язків немає.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації

                                                   

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/831 | Переглядів: 237Дата публікації: 15:26 04.08.2016