В Цвітоській сільській раді відбувся день адміністрації
В Цвітоській сільській раді відбувся день адміністрації

Поділитися новиною:

В Цвітоській сільській раді відбувся день адміністрації

Одне із основних завдань районної державної адміністрації – надання практичної і методичної допомоги органам місцевого самоврядування у здійсненні ними делегованих повноважень. З цією метою 4 серпня 2016 року в Цвітоській сільській раді проведено День адміністрації.

Спеціалістами Славутської районної державної адміністрації надано виконавчому комітету сільської ради методичну допомогу щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, ведення діловодства, роботи зі зверненнями громадян,  а також, проаналізовано роботу виконавчого комітету  в галузі будівництва.

Разом з тим було перевірено санітарний стан території Цвітоської сільської ради. Також було перевірено стан ведення діловодства, плани роботи виконкому та забезпечення їх виконання.

Ознайомившись зі станом діяльності виконавчого комітету Цвітоської сільської ради було вказано на основні недоліки у роботі та надано роз’яснення щодо основних вимог чинного законодавства.

За результатами дня адміністрації внесено пропозиції щодо покращення спільної діяльності виконкому сільської ради та структурних підрозділів  адміністрації для розвитку підвідомчої території. 

Альбом: В Цвітоській сільській раді відбувся день адміністрації Альбом: В Цвітоській сільській раді відбувся день адміністрації Альбом: В Цвітоській сільській раді відбувся день адміністрації Альбом: В Цвітоській сільській раді відбувся день адміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/829 | Переглядів: 276Дата публікації: 15:04 04.08.2016