Хрещення Київської Русі-України. Історія віків та сьогодення
Хрещення Київської Русі-України. Історія віків та сьогодення

Поділитися новиною:

Хрещення Київської Русі-України. Історія віків та сьогодення

28 липн в с. Губельці відбувся тематичний захід присвячений Дню хрещення Київської Русі – України. Участь у ньому взяли: перший заступник голови райдержадміністрації О. Мельник, настоятель Свято-Миколаївської церкви с. Волиця протоієрей отець Іоан, працівники культури Ганнопільської громади, зразковий фольклорний гурт «Перлинка», громадськість сіл Волиця та Губельці

Захід розпочався Молитвою «Царю Небесний». Зі слів ведучих присутні дізналися багато цікавого про історію хрещення Київської Русі-України, про князя Володимира та княгиню Ольгу. Продовжив славити Хрещення Київської Русі хор Свято-Духівського храму с. Губельці. Простота та щирість їхніх сердець, глибокий зміст творів, які вони виконували, знову і знову радували слухачів. Виступив перед глядачами і зразковий фольклорний гурт «Перлинка».

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник, вітаючи жителів району з 1028- річчям хрещення Київської Русі відзначив, що прийняття християнства мало доленосне значення для всіх земель руських для їх духовного та культурного розвитку. Нашими святими князями-попередниками були закладені духовні засади добра, правди, любові, милосердя, за якими наш народ живе вже більше тисячі років.

Отець Іоан привіташи усіх з великим християнським святом,  наголосив, що не матеріальні цінності є головними у сучасному світі, а доброчинність, взаєморозуміння і взаємопідтримка між людьми є тим стимулом, який оберігає минувщину, сьогодення і майбуття.  

Учасники заходу згадали і помолилися за здоров’я та многая літа тих, хто сьогодні захищає державу, за душі загиблих героїв, і за душі мирних громадян.

Альбом: Хрещення Київської Русі-України. Історія віків та сьогодення Альбом: Хрещення Київської Русі-України. Історія віків та сьогодення Альбом: Хрещення Київської Русі-України. Історія віків та сьогодення Альбом: Хрещення Київської Русі-України. Історія віків та сьогодення Альбом: Хрещення Київської Русі-України. Історія віків та сьогодення
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/808 | Переглядів: 248Дата публікації: 10:11 29.07.2016