У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Героям АТО
У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Героям АТО

Поділитися новиною:

У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Героям АТО

28 липня, у день, коли вся християнська Україна відзначає 1028-у річницю хрещення Київської Русі – України, біля каплички «Сім таїнств» відбувся урочистий мітинг з нагоди освячення пам`ятного каменю на місці майбутнього встановлення пам`ятника Героям АТО Славутчини.

Право відкрити пам’ятний знак надали голові міськрайонної громадської організації «Солдатські матері Славутчини» Таїсії Сускій, міському голові Василю Сидору, голові районної ради Леоніду Радзивилюку, учасникам АТО Руслану Ткачуку та Михайлу Синиці.

Обряд освячення провів настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП отець Микола.

Привітавши присутніх з річницю хрещення Київської Русі - України, міський голова Василь Сидор закцентував увагу на необхідності дотримання християнських цінностей та закликав об’єднатися заради спільної перемоги над ворогом. Василь Богданович зазначив, що на освяченому місці обов’язково буде закладена справжня святиня; вклонився батькам воїнів, які загинули на Сході та оголосив хвилину мовчання.

Голова районної ради Леонід Радзивилюк говорив про тисячолітні спроби знищення української нації та необхідність вистояти. Він подякував батькам Героям АТО та вклонився мужності їх синів.

Про необхідність ніколи не забувати ціну мирного сьогодення закликав славутчан секретар громадського об’єднання учасників бойових дій в зоні АТО Ігор Храплюк.

Біль матері Таїсії Сускої, яка втратила у цій російсько-українській війні сина Вадима, передалася усім присутнім. ЇЇ щирі і хвилюючі слова не залишили байдужими нікого. Вона просила одне: пам’ятати їх синів за те, що ми не ховаємося в окопах, що на наші голови не падають бомби... Таїсія Іванівна подякувала славутчанам та міській владі, які долучилися до їх благородного почину щодо спорудження пам’ятника захисникам України.

Не менш зворушливим було звернення до присутніх Володимира Сковородіна, батька загиблого під час бойових дій Олексія Сковородіна. Слухаючи його, мабуть, для всіх стало зрозумілим - як важливо саме сьогодні, коли ще не закінчилася війна, якій не видно кінця і краю, увіковічнити пам’ять Героїв.

Під звуки міського муніципального духового оркестру присутні покласти квіти до пам’ятного каменю, на місці якого буде споруджено пам’ятник полеглим українським героям.
 

Прес-служба Славутського МВК.

Альбом: У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Герояи АТО Альбом: У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Герояи АТО Альбом: У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Герояи АТО Альбом: У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Герояи АТО Альбом: У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Герояи АТО Альбом: У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Герояи АТО Альбом: У Славуті закладено камінь під будівництво пам’ятника загиблим Герояи АТО
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/805 | Переглядів: 247Дата публікації: 17:45 28.07.2016