Вітання голови райдержадміністрації Б. Маршука із річницею хрещення Київської Русі
Вітання голови райдержадміністрації Б. Маршука із річницею хрещення Київської Русі

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Б. Маршука із річницею хрещення Київської Русі

Дорогі земляки! Дозвольте привітати Вас із знаменним для всіх нас святом - 1028-ю річницею хрещення Київської Русі!

28 липня - свято, яке дароване нам Богом і відзначається у день пам'яті Святого рівноапостольного князя Володимира. 

Хрещення Київської Русі стало видатною подією не тільки в історії Церкви, але й в історії нашого народу. Прийняття християнства на Русі – акт надзвичайно великої ваги, найголовніше досягнення Володимира Великого. 

Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність.

Шлях до процвітання й добробуту в українському суспільстві пролягає не лише через економічне зростання та громадську єдність. Ці важливі складові поступу країни не можуть бути самодостатніми поза високою мораллю і духовним розвитком суспільства. 

Віра завжди була для нашого народу життєдайною силою, яка допомагала вистояти та зберегти свою ідентичність, збагачувала її святістю духа і благочестям. Ми пишаємося своєю багатою духовною спадщиною, цінуємо, відроджуємо і примножуємо її. 

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії. Це свято, яке духовно об´єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі. 

Вітаю всіх з державним святом – Днем хрещення Київської Русі та від щирого серця бажаємо, щоб це свято примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

Нехай Господь оберігає нас, наш рідний край та нашу державу! 

 

З повагою --

голова райдержадміністрації                                                                                     Б. Маршук,

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/800 | Переглядів: 210Дата публікації: 08:10 28.07.2016