Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Славутчину
Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Славутчину

Поділитися новиною:

Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Славутчину

27 липня в рамках робочої поїздки на Славутчину т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний спільно із головою райдержадміністрації Богданом Маршуком провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

В ході наради  було обговорено   основні показники соціально-економічного розвитку Славутського району.   Крім того, обговорювалися питання    пільгового перевезення громадян, фінансування закладів охорони здоров’я, співпраці з об’єднаними територіальними громадами, співфінансування ремонту доріг.

 На засіданні було заслухано доповіді керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку району та  акцентовано увагу на проблемних питаннях.

«На превеликий жаль по головним рейтинговим показникам з 10 кращих Хмельниччина перемістилась з 7 місця на 20. Необхідно детально проаналізувати ситуацію, що склалася, відшукати причини такого стану справ та віднайти методи і шляхи для поліпшення становища.», – наголосив Олег Вікторович.

За результатами обговорення т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації дав учасникам наради відповідні доручення щодо шляхів вирішення проблемних питань та мінімізації негативних показників, що впливають на розвиток району та області.

Альбом: Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Славутчину Альбом: Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Славутчину
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/797 | Переглядів: 258Дата публікації: 13:40 27.07.2016