На засіданні комісії з питань захисту прав дитини
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини

26 липня під головуванням заступника голови райдержадміністрації П. Притуляка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання були розглянуті персональні справи 3 батьків, які уклоняються від виконання батьківських обов’язків, жорстоко ставляться до дітей, ведуть антигромадський спосіб життя й не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини дев’ятеро дітей опинилось в складних життєвих ситуаціях.


Члени комісії детально вивчили питання. Матеріали 1з батьків направлені до суду на позбавлення батьківських прав. По інших родинах прийняті рішення щодо попередження батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків. Ці сім’ї взяті на облік службою у справах дітей, центром соціальних служб, кримінальною поліцією у справах дітей для проведення профілактичної роботи.


Також піднімалися питання надання дозволів на здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, поновлення призначення державної соціальної допомоги,  затвердження та перегляду  індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей. 

Альбом: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини Альбом: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини Альбом: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/791 | Переглядів: 173Дата публікації: 16:50 26.07.2016