ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій  –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що 18 липня зі ставка в с. Жуків було витягнуто тіло громадянина 1973 р.н. На тілі видимих тілесних  ушкоджень не виявлено Обставини та причини смерті встановлюються. 20  липня з місцевого ставка с. Селичів  водолазами було піднято з води тіло жителя с. Берездів,1971 р.н.. Загиблий стояв на обліку в Обласній психіатричній лікарні №3 с. Яблунівка. Розслідування проводить Славутський Відділ поліції.Пожеж протягом тижня на території району не було.

Яцюк Володимир  –   начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 18.07.16 року по 25.07.16 року на території Славутського району зареєстровано 74 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7: 4 факти крадіжок,  інші   тілесні ушкодження та 3 факта раптової смерті.

 Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 262 хворих. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 36 виїздів, госпіталізовано 233 хворих , з них прооперовано 40.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області доповів про наповнення  Державного  та місцевого бюджетів у  липні 2016 року.        

 Коваль Раїса  –   начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. 

Чубок Павло  начальник Управління Держгеокадастру у Славутському районі Хмельницької області  - управління працює відповідно до плану роботи та готується до перепрофілювання.

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/784 | Переглядів: 170Дата публікації: 14:19 25.07.2016