Обговорювалися питання створення об’єднаних територіальних громад
Обговорювалися питання створення 
об’єднаних територіальних громад

Поділитися новиною:

Обговорювалися питання створення об’єднаних територіальних громад

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося засідання районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Богдан Петрович Маршук вкотре зробив акцент на тому, що держава надаватиме вагому підтримку тим, хто забувши про власні амбіції , подбає про впровадження реформи у життя людей, які надали високий кредит довіри представникам самоврядування на місцях. 

Переваги об’єднаних громад  чималі. За ними закріплюється 60% відрахування податку на доходи фізичних осіб – для утримання шкіл, дитячих садочків, ФАПів, клубів, бібліотек, спортивних майданчиків, 25% екологічного податку, 5% акцизного податку, 100% єдиного податку, 100% податку на прибуток підприємства та фінансових установ комунальної власності, 100% податку на майно (нерухомість, земля, транспорт) та право самостійно розпоряджатися землями. Крім того, за радою об’єднаних територіальних громад залишається право розпоряджатися місцевими податками та зборами (державне мито, адміністративні  штрафи, туристичний збір тощо).

Члени робочої групи висловили своє бачення процесу об’єднання та занепокоєння щодо недосконалої законодавчої бази цієї «реформи» українського села. Найбільшу підтримку на цьому етапі обговорення отримала ідея об’єднатися 16 сільських рад, що не ввійшли до складу Берездівської та Ганнопільської громад в одну територіальну громаду. В ході конструктивного діалогу прийнято рішення продовжити обговорення перспектив об’єднання на сесіях сільських рад та на загальних зборах громад.

 

 

Альбом: На Славутчині обговорювалися питання створення об’єднаних територіальних громад Альбом: На Славутчині обговорювалися питання створення об’єднаних територіальних громад Альбом: На Славутчині обговорювалися питання створення об’єднаних територіальних громад Альбом: На Славутчині обговорювалися питання створення об’єднаних територіальних громад
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/779 | Переглядів: 189Дата публікації: 14:35 22.07.2016