ПОЗАПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС
ПОЗАПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Поділитися новиною:

ПОЗАПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

19 липня під керівництвом голови райдержадміністрації Б.Маршука відбулося позапланове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

У засіданні комісії взяли участь: перший заступник голови РДА О.Мельник; голова Берездівської об’єднаної територіальної громади В.Васьківський;  начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  А. Сампір; lиректор Славутського району електромереж  О.Гетьман, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розпочав засідання голова райдержадміністрації Богдан Петрович Маршук: «17 липня на території  ряду районів області, в тому числі і нашого, мали місце стихійні природні явища у вигляді грози, випадання граду великих розмірів,  посилення вітру до 16 метрів за секунду. Ці явища призвели до пошкодження покрівель адміністративних та  житлових будинків в ряді сіл району та завдали значних матеріальних збитків. Зокрема пошкоджені покрівлі школи та 62 житлових будинків в селі Жуків, 15 будинків в с. Іванівна, 42 будинків на території Ногачівської сільської ради. В ряді сіл було перерване електропостачання у зв’язку з пошкодженням ліній електропередач напругою 10 кіловольт».

Директор Славутського району електромереж  О.Гетьман доповів, що на 12.00 18 липня електропостачання в населених пунктах району було відновлено.

Голова  Берездівської ОТГ В. Васьківський поінформував членів комісії, що найбільше пошкоджено житлових будинків в с. Печиводи, крім того пошкоджено покрівлі Печиводського ФАПу та  клубу, пошкоджено дахи шкіл та житлових будинків в селах Киликиїв, Мирутин, Ставичани, Мухарів, дахи клубу і будинків в с. Соснівка. В Берездівській ОТГ за попередніми даними постраждало 213 житлових будинків, пошкоджено близько 1992 листа шиферу.

 Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації М. Грицик поінформував, що негодою знищено 100 га ярого ріпаку в с. Манятин, в інших господарствах нанесено незначні пошкодження врожаю.

 Обговоривши наслідки стихійного лиха, що мало місце на території району 17 липня 2016 року  та проаналізувавши Постанову Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 року № 368 якою  затверджено Порядок класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнем члени Комісії  вирішили:

- дане стихійне лихо класифікувати як таке, що не призвело до виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня;

-   cільським головам продовжити роботи з ліквідації наслідків негоди,  надати допомогу постраждалому населенню  з організації відшкодування збитків страховими компаніями.

 

Альбом: ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС Альбом: ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС Альбом: ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС Альбом: ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/771 | Переглядів: 197Дата публікації: 16:11 19.07.2016