Етногостини у «Перлинки»
Етногостини у «Перлинки»

Поділитися новиною:

Етногостини у «Перлинки»

17 липня на подвір'ї Славутського районного будинку культури відбувся унікальний фестиваль "Етногостини у "Перлинки".

Цього разу, окрім кращих співочих та танцювальних колективів Славутчини на святі виступили колективи з Красилівщини, Новоград Волинського та  Нетішина.

Лунали народні пісні, були запальні танці та яскраві вбрання. Гості свята мали змогу не тільки візуально познайомитися із витворами народних майстрів Славутчини, а й власноруч взяти участь у створенні тих чи інших виробів, відкривши таким чином для себе новий та невідомий досі світ мистецтва – соломоплетіння, лозоплетіння, виготовлення ляльки-мотанки, ляльок із текстилю, писанні портретів та ін.

 Всі, хто завітав того дня на етногостини мали змогу почастувати страви національної кухні та  покататися  на конях. У розпорядження наймолодших учасників свята розгорнулася ціла дитяча галявина з різноманітними традиційними народними іграми та забавами, розважали дітей також дерев'яні коники, возики та автентичні гойдалки.

Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки» Альбом: Етногостини у «Перлинки»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/767 | Переглядів: 198Дата публікації: 11:13 18.07.2016