ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Сампір  –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що 17 липня з 19 до 20 години на території Славутчини вирувала негода. Рясний дощ, буревій та град за лічені хвилини повалили дерева, побили городину, частково пошкоджено покрівлі (2-10 листів шиферу) та віконне скло  (до 100 житлових будинків, приміщення школи та дитячого садка в с. Жуків, дані уточнюються), 4 населених пункти повністю та один частково залишились без електроенергії.

Крім того, на території району протягом тижня сталося три пожежі. 14 липня   2016 року  відбулася пожежа двох господарчих будівель, що в с. Бачманівка. 15 липня виникла пожежа лісової підстилки у 15 та 22 відділі 40 кварталу Городецького лісництва площею 0.28 та 0.12 га відповідно. 15 липня відбулася пожежа господарчої  будівлі, яка знаходиться в с. Жуків. Всі пожежі   ліквідовано, нещасних випадків на пожежах не було.

Яцюк Володимир  –   начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 11.07.16 року по 18.07.16 року зареєстровано 54 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5: 3 факта крадіжки,  2 факти нанесення тілесних ушкоджень.

Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 235 хворих. П’ятеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 38 виїздів, госпіталізовано 210 хворих , з них прооперовано 45.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх, що  план на липень ще не доведено, та звернув увагу учасників наради, що в районі працюють шахраї, які телефонують від імені фіскальної служби керівникам підприємств щоб ті перерахувати кошти.

Гетьман Олександр - директор Славутського району електромереж  поінформував,  що 4 населених пункти повністю та один частково залишились без електроенергії. Славутський РЕМ працює над відновленням електропостачання у населених пунктах району.

Коваль Раїса  –  начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України поінформувала присутніх, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. Працюємо зараз над нарахуванням пенсій для переселенців.

 

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/766 | Переглядів: 231Дата публікації: 14:30 18.07.2016